Özgüven İnşaat Projelerimiz

Geçmişten günümüze gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

En son Gerçekleştirdiğimiz Proje

Öncesinde Gerçekleştirdiğimiz Projeler

 • Avrupa Konutları Ispartakule Şantiyesi 1.Etap

  Artaş İnşaat - Gün/Er İnşaat Ortak Girişimi ile gerçekleştirilen projenin gazbeton duvar,makineli alçı sıva,duvar ses yalıtımı,şap,şap altı ses yalıtımı,seramik,tam elastik sürme yalıtım,ıslak hacimler kara sıva,dış cephe kaba sıva,dış cephe mantolama,kartonpiyer,perdelik,duvar kağıdı,teras eğim ve koruma şapı,kat silmesi,çiftli fuga,tekli fuga imalatını gerçekleştirdik.

 • Güneşli Konutları

  Maryapı Tur.İnş.San.ve Tic.A.Ş. tarafından yapımı gerçekleştirilen projenin dış cephe karasıva ve ısı yalıtım ayrıca fuga imalatını gerçekleştirdik.

 • Avrupa Konutları

  Artaş İnşaat ve Gün-er İnşaat Ortaklığı Atakent-2 Halkalı Projesinin Gaz beton,Makineli alçı sıva saten alçı,Şap,Seramik,Ses yalıtım,Kara sıva,Dış cephe ısı yalııtım mantolama,İç cephe boya ve duvar kağıdı imalatını gerçekleştirdik.

 • Kiptaş Topkapı Merkez Evleri 1.Etap

  Albayrak Tur.Sey.İnş.Tic.A.Ş. 1.Etap Projesi Tuğla duvar,Makineli alçı sıva,Saten alçı,İç boya,Alçıpan,Betonpan,Şap,Sürme Yalıtım,Fayans ve seramik,Karasıva ve Dış cephe ısı yalıtım ( mantolama ) imatlatını gerçekleştirdik.

 • Kiptaş Topkapı Merkez Evleri 2.Etap

  Sistem İnş.Tur. ve Tic.Ltd.Şti. 2.Etap Projesi Tuğla duvar,Makineli alçı sıva,Saten alçı,İç boya,Alçıpan,Betonpan,Şap,Sürme Yalıtım,Fayans ve seramik,Karasıva,Dış cephe ısı yalıtım ( mantolama ),Şap altı ses yalıtım,Otoparklar brüt yüzey tamiri akrilik boya yapımı ve otoparkların karasıva yüzeylerde akrilik boya yapılmasını gerçekleştirdik.

 • Astoria Kempinski Projesi

  Polimeks İnşaat A.Ş. Astaş Astoria Kempinski projesinin Alçı panel duvar,Betonarme yüzey temizliği,Saten alçı ve Su bazlı saten boya imalatını gerçekleştirdik.

 • Kemerpark Evleri Projesi

  Albayrak Tur.Sey.İnş.A.Ş.Kemerpark Evleri Projesinin Tuğla duvar,Makineli alçısıva,Saten alçı,İç boya,Alçıpan,Kartonpiyer,Şap,Sürme Yalıtım,Fayans ve Seramik,Karasıva,Dış cephe ısı yalıtım ve Dış cephe boya imalatını gerçekleştirdik.

 • Güneşpark Evleri Projesi

  Albayrak Tur.Sey.İnş.A.Ş.Güneşpark Halkalı Evleri Projesinin Karasıva,Dış cephe mantolama,Dış cephe boya,Prekat Yüzey ve Brüt Yüzey tamirat işlerine çözüm getirdik.

 • Kemerburgaz Bis Projesi

  Koray Yapı End.Tic.A.Ş. Bis Projesinin Alçı esaslı tavan sıvası,Alçı esaslı duvar sıvası,Brüt yüzeylere çimento esaslı serpme,Beyaz çimento esaslı sıva,Duvar Alçıpan,Alçı sıva ve alçıpan üzeri su bazlı boya,Alçı sıva alçıpan üzeri tavan boyası,Karasıva üzeri düz akrilik boya,Klour kauçuk esaslı duvar boyası ve yağlı boya imalatını gerçekleştirdik.

 • Kemerburgaz Zen Projesi

  Koray Yapı End.Tic.A.Ş. Zen Projesinin Alçı esaslı tavan sıvası,Alçı esaslı duvar sıvası,Brüt yüzeylere çimento esaslı serpme,Beyaz çimento esaslı sıva,Alçı sıva ve alçıpan üzeri su bazlı boya,Alçı sıva alçıpan üzeri tavan boyası,Karasıva üzeri düz akrilik boya,Klour kauçuk esaslı duvar boyası ve yağlı boya imalatını gerçekleştirdik.